Skip to main content

– ROBOTY ZIEMNE –

Minikoparka
CATERPILLAR 305E

wykopy pod instalacje i przyłącza wodne, kanalizacyjne, gazowe, elektryczne, fundamenty, drenaże, oczyszczalnie ścieków, odwodnienia, oczka wodne, równanie terenu, korytowanie terenu, odwierty pod słupki i konstrukcje

Koparko-ładowarka
CATERPILLAR 428E

wykopy, niwelowanie terenu, przygotowywanie terenu pod budowę, zdejmowanie humusu, wyrywanie korzeni, porządkowanie terenu, wyburzenia itp.

WYBURZANIE BUDYNKÓW

wyburzenia rozmaitych budowli, budynków, obiektów małej architektury, wywóz gruzu

SAMOCHODY CIĘŻAROWE

transport materiałów sypkich, dostawa kruszyw, piasku, ziemi, wywóz gruzu i ziemi.

CATERPILLAR 428E

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem terenu pod budowę oraz wyburzeniami. Oferujemy szereg usług, które obejmują wykopy, niwelowanie terenu, przygotowywanie terenu pod budowę, zdejmowanie humusu, wyrywanie korzeni, porządkowanie terenu oraz wyburzenia.

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, którzy posiadają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również sprzęt i narzędzia, które umożliwiają nam wykonywanie prac na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom szybkie i skuteczne wykonanie zleconych prac.

Wykonujemy prace zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Oferujemy elastyczne podejście do każdego projektu, dopasowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie, ustalając szczegóły współpracy z klientem.

Nasze usługi obejmują m.in. wykopy pod fundamenty, wykopy pod rury i instalacje, wyburzenia budynków, niwelację terenu, zdejmowanie humusu, wyrywanie korzeni oraz porządkowanie terenu. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi standardami i z najwyższą jakością.

KONTAKT

Telefon: 791 534 059
Mail: swidzinski@interia.pl

CATERPILLAR 305E

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu robót ziemnych! Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wykopach pod instalacje i przyłącza wodne, kanalizacyjne, gazowe oraz elektryczne. Oferujemy także usługi z zakresu wykopów pod fundamenty, drenaże, oczyszczalnie ścieków, odwodnienia, oczka wodne, oraz równanie terenu, korytowanie terenu oraz odwierty pod słupki i konstrukcje.

Nasza firma składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz dobrej jakości sprzęt i narzędzia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom wysoką jakość usług oraz terminowość wykonania zleconych prac.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnorodnych usług, które pomogą w realizacji projektu budowlanego. Wykonujemy prace zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt był wykonany zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Dla naszej firmy nie ma zadań niemożliwych. Z przyjemnością podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających prac. Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie, ustalając szczegóły współpracy z klientem.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania oraz pomogą w wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań. Zapewniamy Państwu kompleksowe wsparcie w każdym etapie realizacji projektu budowlanego.